UA
RU
EN

Якщо Ви зайшли на цю сторінку, то вірогідно потребуєте визначення вартості приватного майна. Здебільшого це квартира, будинок, авто або земельна ділянка. Рідше приватні особи звертаються до нас за оцінкою комерційної чи промислової нерухомості, сільгосптехніки або обладнання. В деяких випадках Вам може знадобитися оцінка майнових прав, цінних паперів та об'єктів інтелектуальної власності.

Мета, з якою приватні особи замовляють наші послуги, також може бути різною: для здійснення угоди купівлі - продажу, для цілей страхування або вступу в права спадщини, або задля отримання кредиту у банку, в разі судового спору ( наприклад, розділ майна подружжя, або підтвердження вартості нерухомості), внесення майна до статутного фонду підприємства, а також для будь-яких інших цілей. Визначившись з метою оцінки Ви обмежите себе від збору зайвої документації, яка може бути і не потрібною конкретно у Вашому випадку.

Скориставшись нашими послугами, ви можете бути впевнені, що отримаєте незалежну і кваліфіковану допомогу, а також всю необхідну документацію (згідно з нормами законодавства України). Наші фахівці допоможуть швидко і якісно зробити оцінку Вашого майна для будь-яких цілей. Ми відповідаємо за результати роботи, і Ви можете бути впевненими, що Ваша власність буде оцінена правильно і гідно. 

Наші досвідчені фахівці в короткий термін зберуть всю інформацію про об'єкт, оберуть правильний підхід і метод оцінки для отримання точної вартості тієї чи іншої речі. Врахують специфіку і індивідуальні особливості кожного предмета, адже складність оцінки майна або майнових прав полягає в урахування впливу на його вартість всіляких параметрів і якісних характеристик величезної різноманітності об'єктів приватної власності.

Саме тому наші послуги надаються виключно кваліфікованими оцінювачами, що досконало володіють всіма математичними і економічними методами оцінки такого роду об'єктів. Фахівці нашої компанії мають достатній досвід практичної діяльності, щоб в короткі терміни провести оцінку будь-якого об'єкта приватної власності, у т.ч. часток корпоративних прав, цінних паперів чи об'єктів інтелектуальної власності. Ми обов'язково враховуємо всі особливості об'єкта і його специфіку, що дозволить визначити найбільш точну вартість відповідно до потреб клієнта.