English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Пам'ятка Замовнику "Приборкання оцінювача"

1. Оцінка - це така річ, в якій розбираються геть усі. Будь-який менеджер, співробітник кредитного відділу, бухгалтерії і т.д. може сказати, що і скільки коштує. Для цього потрібно лише обзавестися диском під назвою типу "всі звіти на одному диску" і парою книжок типу "Оціни свою квартиру".

2. Оцінювач - це така людина, яка рубає на корені найкращі інвестиційні проекти. Чим краще, з Вашої точки зору, проект і чим більше прибутку він обіцяє, тим більше ризиків описує оцінювач.

3. Будь-який оцінювач повинен знати все. Якщо Ви звертаєтеся до оцінювача, який займається оцінкою автотранспортних засобів, з питанням про те, скільки грошей стягнути з сусіда, що залив вчора вашу квартиру, то оцінювач повинен відповісти, ні на секунду не замислюючись.

4. Не треба ставити перед оцінювачем чіткі цілі оцінки, сферу застосування звіту необхідно окреслити як можна більш розпливчасто. Нехай оцінювач сам здогадується, чого Ви хочете. На те він і оцінювач, щоб вгадувати.

5. Якщо оцінювач Вам називає підсумковий результат, а Вас він не влаштовує, запам'ятайте найкращі аргументи:

  • А ось в газеті (або книжці "Оціни свою квартиру") написано, що так це коштує в 2 рази дорожче (дешевше)!
  • А ось мій знайомий оцінювач каже, що це в 2 рази дорожче (дешевше)!
  • А минулий оцінювач написав у звіті в 2 рази менше / більше, і нічого, нормально пройшло!
  • Що Ви за оцінювач, якщо не можете придумати, як зробити так, як я хочу, і щоб це було правильно?!!

І ще оцінювачі дуже люблять, коли Ви з розумним видом починаєте міркувати про три підходи в оцінці, називаючи їх методами, показуючи, як добре Ви їх знаєте, і як погано їх знає сам оцінювач.

6. Документи оцінювачу треба носити по одному, приносячи черговий документ тоді, коли оцінювач вже склав Звіт. Оцінювачі дуже люблять заново складати звіти.

 

Про нас

ГРУПА КОМПАНІЙ АРГУМЕНТ®

спеціалізується на здійсненні землеоціночних робіт, незалежній оцінці майна та майнових прав для банківських установ та їх клієнтів, моніторингу заставного майна, операціях з нерухомістю та проведенні технічної інвентаризації нерухомого майна.

Контакти

ГРУПА КОМПАНІЙ АРГУМЕНТ®

Головний офіс: м. Київ, вул. Кіквідзе, 13в, оф. 40
Бек-офіс: м. Одеса, вул. Маразліївська, 38, оф. 19
Веб-адреса: http://www.argument.ua
E-mail: office@argument.ua
Call-центр: 0 (800) 50-17-60
Контакти та перелік структурних підрозділів