English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

В Україні

ОЦІНОЧНОЮ КОМПАНІЄЮ «АРГУМЕНТ»® вже остаточно сформована мережа з 25 регіональних філій, які знаходяться у кожному обласному центрі України. Кожна така філія очолюється штатним працівником компанії, що має у своєму розпорядженні не менше одного кваліфікованого регіонального оцінювача. Кожна філія має власний офіс та стаціонарний регіональний телефонний номер. Все це дозволить кожному клієнту Вашого банку на території всієї України вчасно отримати будь-яку консультацію наших спеціалістів та безперешкодно замовити і отримати послуги з оцінки будь-якого виду майна чи майнових прав.

 

На даний момент наше підприємство не стоїть на місці та вже розпочало створення мережі представництв у найбільш значимих районних центрах кожної області, що підпорядковуватимуться регіональним підрозділам ОЦІНОЧНОЇ КОМПАНІЇ «АРГУМЕНТ».

 

 

 

Про нас

ГРУППА КОМПАНИЙ АРГУМЕНТ®

специализируется на осуществлении землеоценочных работ, независимой оценке имущества и имущественных прав для банковских учреждений и их клиентов, мониторинга залогового имущества, операциях с недвижимостью и проведении технической инвентаризации недвижимого имущества.

Контакты

ГРУППА КОМПАНИЙ АРГУМЕНТ®

Главный офис:. Киев, ул. Киквидзе, 13в, оф. 40
Бэк-офис: м. Одеса, ул. Маразлиевская, 38, оф. 19
Веб-адрес: http://www.argument.ua
Call-центр: 0 (800) 50-17-60
Контакты и перечень структурных подразделений