English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

В Україні

ОЦІНОЧНОЮ КОМПАНІЄЮ «АРГУМЕНТ»® вже остаточно сформована мережа з 25 регіональних філій, які знаходяться у кожному обласному центрі України. Кожна така філія очолюється штатним працівником компанії, що має у своєму розпорядженні не менше одного кваліфікованого регіонального оцінювача. Кожна філія має власний офіс та стаціонарний регіональний телефонний номер. Все це дозволить кожному клієнту Вашого банку на території всієї України вчасно отримати будь-яку консультацію наших спеціалістів та безперешкодно замовити і отримати послуги з оцінки будь-якого виду майна чи майнових прав.

 

На даний момент наше підприємство не стоїть на місці та вже розпочало створення мережі представництв у найбільш значимих районних центрах кожної області, що підпорядковуватимуться регіональним підрозділам ОЦІНОЧНОЇ КОМПАНІЇ «АРГУМЕНТ».

 

 

 

Про нас

ГРУПА КОМПАНІЙ АРГУМЕНТ®

спеціалізується на здійсненні землеоціночних робіт, незалежній оцінці майна та майнових прав для банківських установ та їх клієнтів, моніторингу заставного майна, операціях з нерухомістю та проведенні технічної інвентаризації нерухомого майна.

Контакти

ГРУПА КОМПАНІЙ АРГУМЕНТ®

Головний офіс: м. Київ, вул. Кіквідзе, 13в, оф. 40
Бек-офіс: м. Одеса, вул. Маразліївська, 38, оф. 19
Веб-адреса: http://www.argument.ua
E-mail: office@argument.ua
Call-центр: 0 (800) 50-17-60
Контакти та перелік структурних підрозділів