English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Послуги з проведення інвентаризації об'єктів нерухомості

З 8 квітня 2013 група компаній АРГУМЕНТ надає послуги з проведення інвентаризації об'єктів нерухомості. Відповідно до наказу Мінрегіонбуду № 2 від 14.02.2013 р. інвентаризацію об'єктів нерухомості можуть проводити суб'єкти господарювання будь-якої форми власності, на постійній основі в яких працюють атестовані інженери з технічної інвентаризації.

Нашими співробітниками є колишні фахівці державних БТІ, що пройшли підвищення кваліфікації та отримали відповідні сертифікати атестаційної комісії при Міністерстві регіонального розвитку. Таким чином, наші фахівці мають багаторічний досвід складання інвентарних справ та проведення технічної інвентаризації об'єктів будівництва, а виготовлені нами технічні паспорти повністю відповідають вимогам законодавства.

Просимо врахувати, що згідно з чинними вимогами в даний час технічна інвентаризація об'єктів нерухомості повинна проводитися в обов'язковому порядку в таких випадках:

  • перед прийняттям в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, у тому числі після проведення реконструкції та капітального ремонту;
  • перед проведенням державної реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна, які були створені в результаті розділу, об'єднання об'єкта нерухомого майна або виділення частки з об'єкта нерухомого майна, крім випадків, коли в результаті такого розділу, об'єднання або виділення частини завершений будівництвом об'єкт приймався в експлуатацію .

В інших випадках технічна інвентаризація проводиться за бажанням замовника.

Для того, що б замовити послуги з технічної інвентаризації об'єктів нерухомості зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

Про нас

ГРУПА КОМПАНІЙ АРГУМЕНТ®

спеціалізується на здійсненні землеоціночних робіт, незалежній оцінці майна та майнових прав для банківських установ та їх клієнтів, моніторингу заставного майна, операціях з нерухомістю та проведенні технічної інвентаризації нерухомого майна.

Контакти

ГРУПА КОМПАНІЙ АРГУМЕНТ®

Головний офіс: м. Київ, вул. Кіквідзе, 13в, оф. 40
Бек-офіс: м. Одеса, вул. Маразліївська, 38, оф. 19
Веб-адреса: http://www.argument.ua
E-mail: office@argument.ua
Call-центр: 0 (800) 50-17-60
Контакти та перелік структурних підрозділів