UA
RU
EN

Група оціночних компаній "АРГУМЕНТ" вже понад 15 років тісно співпрацює з найбільшими банками України.

Наші фахівці є засновниками профільної професійної організації "Асоціація спеціалістів банківської оцінки України".

Оцінювачі групи компаній "АРГУМЕНТ" одними з перших в Україні підтвердили свою професійну кваліфікацію всесвітньо визнаними кваліфікаційними сертифікатами REV (TEGOVA/UABVS). Нагородження оцінювача професійним звання REV (Recognised Europian Valuer) є знаком якості оціночних послуг навіть для переважної більшості європейських банків і фінансових установ.

Наші спеціалісти володіють достатнім рівнем знань та навичок з визначення вартості портфелів заставного майна банків та спеціалізованих активів фінансових установ. Ми зможемо в найстисліші строки здійснити оцінку  необхідного Вам масиву активів для будь-яких цілей відповідно до національних, європейських чи міжнародних стандартів.

Наш власний штат кваліфікованих оцінювачів та розгалужена мережа філій дозволяють нам одночасно працювати з великою кількістю банківських установ, чітко дотримуючись належних строків та якості надаваних послуг відповідно до їх внутрішніх вимог і правил.

Группа оціночних компаній "АРГУМЕНТ" має власну систему якості надаваних професійних послуг, що підтверджено сертифікатом ISO. Кожний звіт про оцінку проходить внутрішню перевірку і рецензування. Всі  наші звіти про оцінку мають унікальний номер та додатковий голографічний захист від підробок. 

Звертайтесь і детально ознайомимо Вас з нашими професійними здобутками та допоможемо у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з оцінкою майна та майнових прав.