UA
RU
EN

Ми раді вітати Вас на сайті нашої Компанії!
Група компаній "АРГУМЕНТ" постійно знаходиться в розвитку, наша мета надавати повний комплекс оціночних і консалтингових послуг для юридичних і фізичних осіб. У всьому, що ми робимо, ми керуємося наступними принципами: об'єктивність, раціональність, оперативність та конфіденційність. Наша команда володіє всіма необхідними технічними можливостями, знаннями і компетентністю, щоб гарантовано забезпечити виконання найвищих вимог замовника. Від щирого серця висловлюємо слова глибокої вдячності всім нашим друзям, клієнтам і партнерам! Дякуємо Вам за Вашу довіру! Сподіваємося на взаємовигідну співпрацю і в подальшому!

Ми пропонуємо повний набір послуг оцінки майна та майнових прав  з загальнонаціональним покриттям.

За допомогою наших управлінських послуг Ви знайдете повний спектр оціночних продуктів, які задовольнять будь-які Ваші потреби. Незалежно від того, чи це перша іпотека, власний капітал або обслуговування кредиту, ми забезпечимо Вас якісними професійними послугами та належним супутнім консультуванням.

Ми надамо найбільш близького з географічної точки зору та фахового з погляду типу об'єкту оцінювача для виконання Вашего замовлення, незалежно від місця розташування чи складності надаваної послуги. Звернувшись до нас Ви отримаєте необхідний результат у найстисліші терміни, адже при наданні послуг ми поєднуємо потужні технології, досвідчену практику оцінки та справді індивідуальне обслуговування клієнтів.